Produkty niestandardowe to nasza specjalność

Tworzymy na zamówienie

W filzBee specjalizujemy się w produktach pod specjalne zamówienie.

Uwielbiamy urzeczywistniać nawet najbardziej kreatywne projekty, które obok waloru estetycznego mają duże właściwości akustyczne.

Tniemy i grawerujemy laserem

Cięcie laserowe jest precyzyjne, ale jego wadą jest wykorzystanie ciepła do procesu cięcia. Ze względu na wysokie właściwości termoplastyczne materiału, przy użyciu gorącej wiązki laserowej może on spalić, stwardnieć i odbarwić krawędzie panelu filcowego PET. Ta metoda sprawdza się natomiast w wykonywaniu graweru lub podczas cięcia filcu o grubości 3mm.

Drukujemy na filcu PET

Wielkoformatowe obrazy akustyczne, panele w wyglądzie przypominające drewno, beton lub inne struktury, logotypy na produktach - to wszystko możliwe jest u nas, dzięki posiadaniu własnej wielkoformatowej drukarni UV. 

Nasze wydruki na filcu PET charakteryzują się doskonałą jakością oraz właściwościami akustycznymi.

Kleimy filc PET

Doskonała znajomość materiału, z którym pracujemy oraz wieloletnia współpraca z fachowcami w zakresie doboru odpowiedniego rodzaju kleju sprawia, że wykonane przez nas klejenia kilku warstw materiału są praktycznie niezauważalne. Stosowane przez nas kleje są całkowicie bezpieczne i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. W filzBee kleimy nie tylko warstw filcu PET, ale wykonujemy również bardzo skomplikowane bryły, które cechują się dużą wytrzymałością.

Frezujemy

Frezarka CNC umożliwia nam samodzielne tworzenie form do termoformowania.Dzięki temu, mamy pewność, że formy spełnią nasze wymagania, a produkt końcowy będzie zgodny z oczekiwaniami.

Tapicerujemy

Filc PET dzięki bogatej gamie kolorystycznej sam w sobie jest pięknym materiałem.Jednak, jeśli zależy Ci na tym, aby na wierzchu był Twój ulubiony materiał, a filc PET pełnił jedynie rolę związaną z właściwościami akustycznymi - wykonamy dla Ciebie tapicerowanie.Możesz wysłać do nas własny materiał lub skorzystać z naszej oferty materiałów do tapicerowania.

Prototypujemy

Nie boimy się wprowadzania zmian w naszych pierwotnych założeniach co do wykonania danego projektu. Wykonujmy prototypy produktów w celu sprawdzenia ich jakości i wytrzymałości oraz zaprezentowania Klientom efektu końcowego. Produkt narysowany na papierze w rzeczywistości może wyglądać nieco inaczej, dlatego warto zastanowić się, czy spełnia on oczekiwania, czy jednak wymaga poprawy. Potrzebujesz prototypu do swojego projektu?

Napisz do nas

Tworzymy ciche, designerskie i przyjazne wnętrza, które będą stanowić odpowiednią przestrzeń do pracy, nauki czy wypoczynku.

W filzBee specjalizujemy się w produktach wykonanych właśnie z filcu PET, znamy go i wiemy, jakiej obróbce go poddać, aby stworzyć piękne i unikalne produkty o wyjątkowych właściwościach akustycznych.

Zachwyca trwałością – nie strzępi się i nie łamie, jest przy tym miękki i łatwy w czyszczeniu, a także można je poddać ponownemu recyklingowi.

Podoba Ci się to co robimy?

Napisz do nas

Blog

Znajdziesz tutaj porady akustyczne dla Twojej przestrzeni, informacje o nowościach i wydarzeniach na których jesteśmy.

Dlaczego kochamy filc PET?

Przyjazny dla środowiska, funkcjonalny, elastyczny,  posiadający właściwości akustyczne, lekki,…

Więcej Info

Stoisko targowe, które zaskakuje.

Udowadniamy nieskończenie wiele możliwości wykorzystania filcu PET - zobacz co pokazaliśmy na…

Więcej Info

Imprezy targowe w październiku

Warsaw Home & Contract, Architec@work w Berlinie, ORGATEC w Kolonii - na tych imprezach zobaczysz…

Więcej Info

„Pejzaż dźwiękowy” powierzchni biurowej

Dowiedz się, jak zachowuje się dźwięk w Twojej przestrzeni i wspólnie z nami stwórz optymalne…

Więcej Info

Akustyka w hotelu

Prowadzisz hotel i zmagasz się z uciążliwym hałasem? Sprawdź, jak możemy rozwiązań Twój problem.……

Więcej Info

Nasze produkty

filzBee to nieskończone możliwości kreowania przestrzeni i dźwięku. Nasi projektanci, akustycy i park maszynowy sprawia odmienią Twoją firmę. Dowiedz się jak możemy to zrobić.