Cicha, zaskakująca przestrzeń.

Naszym celem było stworzenie stoiska, które będzie gotowym produktem możliwym do zastosowania we wnętrzu.

Chcieliśmy stworzyć wizualną deklarację naszej firmy,  która zadziwi i pokaże, że hasła na naszych ulotkach to nie tylko marketingowy slogan, a prawdziwe oblicze tego, co na co dzień tworzymy.

Projekt miał zaskakiwać, pokazywać niestandardowe możliwości, po to, aby rozbudzić wyobraźnie odwiedzających nas projektantów i pokazać im, że wspólnie możemy wykonać unikatowe wnętrza, a rozwiązania akustyczne wcale nie muszą być nudne.

Stoisko zaprojektowaliśmy sami.

Dzięki maszyną, które posiadamy, doświadczeniu i pasji tworzenia udało nam się stworzyć wygiętą konstrukcję, która znakomicie imitowała drewniane belki. Zdecydowaliśmy się na wykorzystanie tej samej struktury na suficie, jednak postawiliśmy na bardziej tradycyjną, prostą formę belek, które stykały się z belkami na ścianie.

Jako tło użyliśmy czarnych, gładkich płyt filcowych, które pogłębiały komfort akustyczny uzyskanej przestrzeni i stanowiły tło do jasnej struktury drewna nadrukowanej na naszej konstrukcji.

 

„Czy to prawdziwe drewno?” najczęstsze pytanie podczas targów.

Zwiedzający tragi, nie mogli oprzeć się dotknięciu belek i z niedowierzaniem odkryli, że to nie jest drewno.

Udowodniliśmy, że filc PET jest niezwykle  wszechstronnym materiałem, można go zadrukowywać i formować w celu naśladowania szeregu kształtów i tradycyjnych materiałów.

Choć wygląda jak autentyczne drewniane belki, materiał jest lekki,  wytrzymały i łatwy do zintegrowania z każdym środowiskiem.

Ta wszechstronność otwiera również drzwi do eksploracji i eksperymentowania. Pomysły projektowe, które wcześniej były ograniczone w oparciu o materiał lub budżet, można wcielić w życie.

 

Filzbee stoisko targowe Warsaw Home & Contract

 

Detal ma znaczenie. 

Uważamy, że każdy nawet najmniejszy element musi być opracowany perfekcyjnie, z dbałością o szczegóły. To z drobnych rzeczy można wywnioskować, jak do swoich realizacji podchodzi dana firma.

Specjalnie na targi przygotowaliśmy nowe wzorniki, tym razem tradycyjne karty z kolorami zastąpiliśmy układanką z filcu, dzięki temu kolory można dowolnie ze sobą zestawiać, wyjmować i mieszać.

W celu pokazania kilku przykładowych wzorów paneli naściennych stworzyliśmy specjalne wieszaki z filcu PET na których zamontowaliśmy próbki realizowanych przez nas paneli.

Zależało nam na tym, aby ekspozycja była wykonana niestandardowo, estetycznie, a jednocześnie ona również miała pokazywać naszą kreatywność i przywiązanie do każdego szczegółu.

 

 

Miniatury z przykładami baffli sufitowych zawieszone nad ladą obrazowały możliwości i stanowiły punkt wyjścia do rozmów o zaletach tego typu rozwiązań w przestrzeni.

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej  relacji wideo z targów:

 

 

 

Podoba Ci się to, co robimy?

Opracowujemy niestandardowe rozwiązania dla naszych klientów i uwielbiamy nowe wyzwania.

Daj nam znać, jak możemy pomóc!