Witaj

Poznaj filzBee - świat nieskończonej kreatywności i pasji do tworzenia unikatowych i designerskich rozwiązań.

Jesteśmy polską rodzinną firmą produkcyjną założoną z wizją tworzenia funkcjonalnych i jednocześnie pięknych produktów, które pomagają zredukować niepożądany hałas i podnieść właściwości akustyczne każdej przestrzeni.

Realizujemy tę wizję dzięki szerokiej gamie niestandardowych i istniejących produktów wykonanych z ekologicznego filcu PET, a posiadany przez nas park maszyn pozwala nam na wcielanie w życie nawet najbardziej unikalnych rozwiązań.

Nasza produkcja

Produkcja to serce naszej firmy.

Miejsce w którym urzeczywistniamy nawet najbardziej wymyślne projekty i spełniamy marzenia projektantów o cichych i designerskich wnętrzach.

Miejsce, w którym na każdym kroku widać pasję tworzenia i wytrwałość w dążeniu do doskonałości.

> Sprawdź to

Sukces rodzi się z pasji

Nasz pasja wyzwala w nas kreatywność, pozwala na podejmowanie najtrudniejszych wyzwań, sprawia, że nasz zespół wytrwale dąży do wyznaczonych celów. Podczas częstych spotkań z innymi często słyszymy, że widać w nas pasję, a to najlepszy z możliwych komplementów. Poznaj nas i zobacz, jak podchodzimy do powierzonych nam zleceń.

Napisz do nas

Jesteśmy odpowiedzialni

Wierzymy, że nowoczesny biznes powinien być prowadzony w sposób odpowiedzialny, mając na uwadze wyzwania świata, w którym żyjemy. Nasze filce PET powstają z włókna poliestrowego produkowanego z przetworzonych plastikowych butelek PET. Zachwycają trwałością – nie strzępią się i nie łamią, są przy tym miękkie i łatwe w czyszczeniu,  można je poddać recyklingowi.

Jedną z najistotniejszych cech filcu PET jest również świetna dźwiękochłonność, dzięki czemu idealnie spełnia swoje zadanie w naszych produktach.

> Sprawdź to

Co produkujemy?

Produkty standardowe

Opracowane przez nas wzory produktów będące w stałej ofercie naszej firmy.

Produkty adaptowane

Zdajemy sobie sprawę, że pomieszczenia, które wymagają adaptacji akustycznej są różne, dlatego też dostosowujemy nasze standardowe produkty do zastanych warunków.

Produkty niestandardowe / Produkty OEM

Jako producent produktów akustycznych z filcu PET lubimy nowe wyzwania, a urzeczywistnianie wizji projektanta, stworzenie czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego to dla nas sama przyjemność.

Podejmujemy się rzeczy „nie do zrobienia” i udowadniamy nieskończenie wiele możliwości zastosowania filcu PET w przestrzeniach.

Jak pracujemy?

ETAP I

Napisz nam, czego potrzebujesz

To dla nas bardzo ważne, aby wiadomość do nas zwierała jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego projektu. Aby sporządzić wycenę potrzebujemy dokładnych wytycznych i plików, które posiadasz.

Jeśli nie wiesz jeszcze jaki produkt wybrać, a potrzebujesz porady – opisz nam dokładnie, co chciałabyś/ chciała osiągnąć, a razem dobierzemy najlepsze rozwiązanie.

Napisz do nas

ETAP II

Odpowiemy Ci, tak szybko jak to możliwe

Po dokładnym przeanalizowaniu zapytania, wyślemy do Ciebie wiadomość podsumowania szczegóły. Jeśli zapytanie jest jasne i nie wymaga doprecyzowania – otrzymasz od nas ofertę cenową oraz przewidywany czas, jaki potrzebujemy na realizację Twojego zamówienia.

ETAP III

Potwierdź nam swoje zamówienie

Do tego etapu przejdziemy, kiedy otrzymasz już od nas kompletną ofertę cenową.

Po otrzymaniu Twojego potwierdzenia, zaktualizujemy posiadane stany magazynowe i zaplanujemy dokładnie datę rozpoczęcia produkcji – jeśli zależy Ci na czasie, wyślij do nas potwierdzenie jak najszybciej.

ETAP IV

Przekazanie zamówienia do realizacji

Rozpoczynamy proces realizacji zamówienia – poinformujemy Cię o tym, kiedy dokładnie rozpoczynamy produkcję Twojego zamówienia.

Od tego momentu nie mamy już  możliwości wprowadzania modyfikacji do zamówienia.

Produkt to ludzie, którzy go tworzą.

filzbee to ludzie, którzy codziennie wkładają ogromne zaangażowanie w realizowane projekty.  Poznaj część naszego zespołu. 

Grzegorz Walacik

CEO

Aleksandra Walacik

Dyrektor operacyjny

Marcin Wrzosek

Dyrektor ds. rozwoju rynków DACH

Pavlo Kornieiev

Lider produkcji

Angela Długosz

Kierownik oddziału

Karolina Rusin

Starszy specjalista ds. kosztorysowania i przygotowania produkcji

Jarosław Gil

Akustyk

Mateusz Słociński

Projektant

Blog

Znajdziesz tutaj porady akustyczne dla Twojej przestrzeni, informacje o nowościach i wydarzeniach na których jesteśmy.

Dlaczego kochamy filc PET?

Przyjazny dla środowiska, funkcjonalny, elastyczny,  posiadający właściwości akustyczne, lekki,…

Więcej Info

Stoisko targowe, które zaskakuje.

Udowadniamy nieskończenie wiele możliwości wykorzystania filcu PET - zobacz co pokazaliśmy na…

Więcej Info

Imprezy targowe w październiku

Warsaw Home & Contract, Architec@work w Berlinie, ORGATEC w Kolonii - na tych imprezach zobaczysz…

Więcej Info

„Pejzaż dźwiękowy” powierzchni biurowej

Dowiedz się, jak zachowuje się dźwięk w Twojej przestrzeni i wspólnie z nami stwórz optymalne…

Więcej Info

Akustyka w hotelu

Prowadzisz hotel i zmagasz się z uciążliwym hałasem? Sprawdź, jak możemy rozwiązań Twój problem.……

Więcej Info

Produkty z filcu PET

Standardowe produkty, to opracowane przez nas uniwersalne wzory, dzięki którym w prosty i szybki sposób odmienisz Twoją przestrzeń. Jako producent systemów akustycznych z filcu PET specjalizujemy się w niestandardowych projektach oraz produktach OEM. Podejmujemy się najbardziej skomplikowanych zleceń i udowadniamy nieskończenie wiele możliwości wykorzystania filcu PET w projektowaniu cichych i designerskich przestrzeni.