Cięcie CNC

Cięcie sterowane komputerowo umożliwia wycinanie bardzo szczegółowych kształtów i wzorów. Nie ma strat materiałowych, a różne komponenty można bezproblemowo łączyć.

Ta technika zapewnia również możliwość cięcia pod różnymi kątami, zgodnie z wymaganiami w przypadku krawędzi z rowkami w kształcie litery V lub fazowanymi. Różnorodność możliwości, jakie oferuje ta technika, daje nieograniczone możliwości projektowania i formy.

Termaformowanie

Posiadamy 3 rodzaje pras: próżniową, pneumatyczną oraz hydrauliczną w celu uzyskania najlepszych efektów zgodnych z oczekiwaniem Klientów.

Prasa hydrauliczna, wyprodukowana na specjalne zamówienie naszej firmy jest doskonale przystosowana do termoformowania arkuszy filcu PET.

Duża siła docisku (do 90 ton) pozwala na tworzenie najbardziej skomplikowanych kształtów z użytych arkuszy. Dzięki temu uzyskujemy niezwykle trwałe i efektowne produkty.

Audyt akustyczny / pomiary akustyczne

Pomiary w filzBee wykonuje doktor akustyki, który zajmuje się badaniem produktów z filcu PET i udoskonalaniem pochłanialnościmakustycznej wytwarzanych produktów. Prowadzi konsultacje w zakresie adaptacji akustycznej powierzchni klientów filzBee oraz wykonuje pomiary przed i po zastosowaniu produktów z filcu PET.

Posiadany przez nas park maszyn pozwala nam na wcielanie w życie nawet najbardziej unikalnych rozwiązań.

Contact

Porady akustyczne

Pomiary w filzBee wykonuje doktor akustyki, który zajmuje się badaniem produktów z filcu PET i udoskonalaniem pochłanialności akustycznej wytwarzanych produktów. Prowadzi konsultacje w zakresie adaptacji akustycznej powierzchni klientów filzBee oraz wykonuje pomiary przed i po zastosowaniu produktów z filcu PET.

Dlaczego kochamy filc PET?

Przyjazny dla środowiska, funkcjonalny, elastyczny,  posiadający właściwości akustyczne, lekki,…

Więcej Info

Stoisko targowe, które zaskakuje.

Udowadniamy nieskończenie wiele możliwości wykorzystania filcu PET - zobacz co pokazaliśmy na…

Więcej Info

Imprezy targowe w październiku

Warsaw Home & Contract, Architec@work w Berlinie, ORGATEC w Kolonii - na tych imprezach zobaczysz…

Więcej Info

„Pejzaż dźwiękowy” powierzchni biurowej

Dowiedz się, jak zachowuje się dźwięk w Twojej przestrzeni i wspólnie z nami stwórz optymalne…

Więcej Info

Akustyka w hotelu

Prowadzisz hotel i zmagasz się z uciążliwym hałasem? Sprawdź, jak możemy rozwiązań Twój problem.……

Więcej Info

Nasze produkty

filzBee to nieskończone możliwości kreowania przestrzeni i dźwięku. Nasi projektanci, akustycy i park maszynowy sprawia odmienią Twoją firmę. Dowiedz się jak możemy to zrobić.